Hillary slipper fängelse efter vattensvävarmordet på Donald Trump

 

ENKÖPING

Donald Trump kom till Sverige på besök. Det skulle han inte gjort för han blev mördad av Hillary Clinton efter ett klädbutiksbesök.

 

På julafton kom Donald Trump till Sverige. Han började med att kolla lite på städerna runt Stockholm. Sedan åkte han till Torsvi. Bengt Jonsson på Enköpingspolisen berättar att när Trump åkte i Torsvi så blev han utkastad från sin limousin. Han blev upplockad av en polisbil och skjutsad till närmaste klädbutik. Vi pratade med Pernilla Åkerström som fick äran att hjälpa Donald Trump att hitta den kortaste kjolen som fanns på klädbutiken. Hon säger att Trump var otrevlig mot personalen. Ett ögonvittne berättar att precis när Trump kom ut från butiken kom Hillary i sin vattensvävare och körde över honom. I en intervju säger Hillary ” jag gillar inte Trump och därför körde jag över honom med en vattensvävare”. Man har bestämt att Hillary inte behöver åka till fängelse för att ingen gillade Trump!

 

Journalister: Leo. E, Caspian och Izak


Prenumerera på nya blogginlägg

5 Comments

on “Hillary slipper fängelse efter vattensvävarmordet på Donald Trump
5 Comments on “Hillary slipper fängelse efter vattensvävarmordet på Donald Trump

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *